06.03.2017 Konkursy/ Stypendia

Studenckie Granty Badawcze

Uniwersytet Łódzki uruchamia program Studenckich Grantów Badawczych. Każdy student może przejść szkolenie z zakresu przygotowywania i rozliczania wniosków o środki na realizację projektów naukowych oraz otrzymać finansowanie na swoje pomysły badawcze.

Termin składania wniosków

Informujemy, że termin składania wniosków o finansowanie projektów badawczych w ramach programu Studenckich Grantów Badawczych upływa 22.05.2017 r.

Przypominamy, iż warunkiem otrzymania finansowania jest ukończenie szkolenia z zakresu przygotowywania i rozliczania wniosków na działalność naukową, złożenie elektronicznego wniosku o finansowanie oraz dołączenie do wniosku wymaganych dokumentów (w tym opinii opiekuna naukowego), zgodnie z Regulaminem wewnętrznego trybu konkursowego na prowadzenie badań naukowych służących rozwojowi działalności naukowej studentów Uniwersytetu Łódzkiego – Stypendium Studencki Grant Badawczy stanowiącego załącznik do zarządzenia nr 69 Rektora UŁ z dnia 1.03.2017 r.

Więcej informacji na stronie: studenckiegranty.uni.lodz.pl

Jeżeli chcesz nauczyć się aplikowania o środki na działalność naukową oraz otrzymać do 3.500 PLN na realizację swoich badań, wyjazdów naukowych, udziału w konferencjach, publikacji artykułu czy książki lub wykonanie pracy licencjackiej czy magisterskiej, zapisz się na bezpłatne szkolenie, a następnie złóż wniosek o finansowanie.
Więcej informacji na: studenckiegranty.uni.lodz.pl

List Jego Magnificencji Rektora Uniwersytetu Łódzkiego