06.03.2017 Konkursy/ Stypendia

Studenckie Granty Badawcze

Uniwersytet Łódzki uruchamia program Studenckich Grantów Badawczych. Każdy student może przejść szkolenie z zakresu przygotowywania i rozliczania wniosków o środki na realizację projektów naukowych oraz otrzymać finansowanie na swoje pomysły badawcze.

Jeżeli chcesz nauczyć się aplikowania o środki na działalność naukową oraz otrzymać do 3.500 PLN na realizację swoich badań, wyjazdów naukowych, udziału w konferencjach, publikacji artykułu czy książki lub wykonanie pracy licencjackiej czy magisterskiej, zapisz się na bezpłatne szkolenie, a następnie złóż wniosek o finansowanie.

W załączeniu list Jego Magnificencji Rektora Uniwersytetu Łódzkiego oraz grafika informująca o procedurze aplikowania o Studencki Grant Badawczy.

Więcej informacji na: studenckiegranty.uni.lodz.pl

List Jego Magnificencji Rektora Uniwersytetu Łódzkiego