07.12.2017 Konkursy/ Stypendia

Studenckie Granty Badawcze

Nabór do drugiej edycji Studenckich Grantów Badawczych 2018

• II edycja

Twa kolejna edycja Studenckich Grantów Badawczych.

Celem konkursu jest wyłonienie najciekawszych i najbardziej nowatorskich projektów naukowych, których autorami są studenci Uniwersytetu Łódzkiego.

Poprzez udział w studenckim grancie uczestnicy stawiają pierwsze kroki w budowaniu swojego przyszłego dorobku naukowego. Procedury konkursu opierają się na zasadach przyjętych przez Narodowe Centrum Nauki. Ostatnia edycja zakończona została sukcesem – przyznaliśmy 89 grantów na łączną kwotę 274 570, 67 zł.

Warunkiem przystąpienia do projektu jest udział w szkoleniach, których celem jest przygotowanie uczestników do złożenia ich pierwszego wniosku o finansowanie badań naukowych. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę: studenckiegranty.uni.lodz.pl

• I edycja

Jeżeli chcesz nauczyć się aplikowania o środki na działalność naukową oraz otrzymać do 3.500 PLN na realizację swoich badań, wyjazdów naukowych, udziału w konferencjach, publikacji artykułu czy książki lub wykonanie pracy licencjackiej czy magisterskiej, zapisz się na bezpłatne szkolenie, a następnie złóż wniosek o finansowanie.
    Więcej informacji na: studenckiegranty.uni.lodz.pl

List Jego Magnificencji Rektora Uniwersytetu Łódzkiego