Poczta USOSweb APD Moodle Lex Baza Aktów Własnych Twitter Facebook
01.06.2021 Konkursy/ Stypendia

Sukces drużyny UŁ w ogólnopolskim konkursie „Zastępstwo procesowe przed Krajową Izbą Odwoławczą”.

Dnia 21 maja, 2021 roku w Warszawie odbył się finał II edycji turnieju dla studentów wydziałów prawa i administracji - Moot Court: „Zastępstwo procesowe przed Krajową Izbą Odwoławczą” zorganizowany przez Stowarzyszenie Prawa Zamówień Publicznych. Drużyna UŁ zajęła w tym konkursie II miejsce.

Finał konkursu przypominał prawdziwe zmagania przed KIO. Oceniając wystąpienia ustne jurorzy brali pod uwagę nie tylko ich poziom merytoryczny, ale także zimną krew i umiejętność reakcji na pytania członków jury oraz celność replik.(źródło: materiały prasowe SPZP www.stowarzyszenie pzp.pl )

Uniwersytet Łódzki reprezentowała drużyna w składzie:

1. Peter Kozicki (lider) 2. Maria Szychowska  3. Sara Zwierzchowska

Funkcję opiekuna naukowego pełniła dr Anna Górczyńska.

fot. fotografbiznesowy.com