22.10.2018 Konkursy/ Stypendia

V edycja Konkursu "Ekologiczny magister i doktor" o nagrodę WFOŚiGW w Łodzi

Na zgłoszenia czekamy do 22 października 2018 r. .

Więcej informacji na temat Konkursu udziela Zespół ds. Promocji WFOŚiGW:

Wiesława Szczawińska, tel. 42 663 41 12, e-mail: wszczawinska@wfosigw.lodz.pl

WFOŚiGW w Łodzi zaprasza do udziału w V edycji Konkursu "Ekologiczny magister i doktor" o nagrodę WFOŚiGW w Łodzi. Celem Konkursu jest wyłonienie najlepszych, pod względem naukowym i praktycznym, prac magisterskich i rozpraw doktorskich z dziedziny ochrony środowiska oraz nagrodzenie ich autorów.

Konkurs ogłoszony został w dwóch kategoriach:

• Ekologiczny magister
  • Ekologiczny doktor

Do Konkursu mogą przystąpić:

• Absolwenci uczelni wyższych z terenu województwa łódzkiego, którzy obronili pracę magisterską w roku akademickim 2017/2018 w szkołach wyższych mających siedzibę na terenie województwa łódzkiego.
  • Posiadacze stopnia doktora, którzy obronili rozprawę doktorską w roku akademickim 2017/2018 w szkołach wyższych mających siedzibę na terenie województwa łódzkiego, a których tematyka dotyczyła ochrony środowiska.

Strona konkursu wraz ze szczegółowymi wytycznymi, regulaminem oraz kartą zgłoszeniową