11.03.2020 Konkursy/ Stypendia

WSTRZYMUJEMY: X Wydziałowy Konkurs Wiedzy z Prawa Karnego Procesowego

W związku z Zarządzeniem nr 100 Rektora Uniwersytetu Łódzkiego z dnia 11 marca 2020 r. w sprawie przeciwdziałania rozprzestrzeniania się COVID-19 (zapalenia płuc spowodowanego koronawirusem SARS-CoV-2) wśród społeczności Uniwersytetu Łódzkiego, X Wydziałowy Konkurs Wiedzy z Prawa Karnego Procesowego nie odbędzie się w planowanym terminie.

Nowy harmonogram Konkursu zostanie podany po opanowaniu sytuacji epidemiologicznej.

Kontakt:
sknpkp@wpia.uni.lodz.pl

Studenckie Koło Naukowe Prawa Karnego Procesowego serdecznie zaprasza do udziału w X Wydziałowym Konkursie Wiedzy z Prawa Karnego Procesowego, którego pierwszy etap odbędzie się 25 marca 2020 r. o godz. 13:00 w sali 0.07.

Konkurs obejmuje materiał z zakresu prawa karnego procesowego - stan prawny obowiązujący w czasie przeprowadzenia konkursu.

Pierwszy etap konkursu będzie polegał na rozwiązaniu testu jednokrotnego wyboru. Drugi etap - na rozwiązaniu na piśmie trzech kazusów.

Dla finalistów przewidziane są atrakcyjne nagrody.

Zachęcamy do zapoznania się z treścią regulaminu.