15.01.2019 Konkursy/ Stypendia

Wydziałowy konkurs na glosę z zakresu prawa gospodarczego i handlowego

15 stycznia 2019 roku

e-mail: skncih@wpia.uni.lodz.pl

Studenckie Koło Naukowe Prawa Cywilnego i Handlowego oraz Katedra Prawa Gospodarczego i Handlowego zapraszają do udziału w wydziałowym konkursie na glosę do wybranego orzeczenia Sądu Najwyższego z zakresu prawa gospodarczego i handlowego.

SKNPCiH oraz Katedra Prawa Gospodarczego i Handlowego zapraszają do udziału w Wydziałowym Konkurskie na glosę z zakresu prawa gospodarczego i handlowgo, który polega na napisaniu pracy konkursowej do jednego spośród przedstawionych poniżej orzeczeń Sądu Najwyższego :

1. Uchwała SN z dnia 1 grudnia 2017 roku, sygn. akt III CZP 65/17
  2. Wyrok SN z dnia 2 lutego 2017 roku, sygn. akt I CSK 92/16
  3. Wyrok SN z dnia 7 grudnia 2017 roku, sygn. akt V CSK 145/17
  4. Uchwała SN z dnia 24 sierpnia 2017 roku, sygn. akt III CZP 20/17

Zgłoszenia wraz z pracą konkursową prosimy przesyłać do 15 stycznia 2019 roku na adres e-mail Koła tj. skncih@wpia.uni.lodz.pl

Dla 3 najlepszych prac przewidziane są atrakcyjne nagrody.

Szczegółowe warunki uczestnictwa dostępne są na stroni i fanpage'u Koła.

07.10.2018 Konkursy/ Stypendia

Project Master to ogólnopolski konkurs na najlepszą pracę licencjacką, magisterską, doktorską i podyplomową w dziedzinie zarządzania projek...