25.03.2020 Konkursy/ Stypendia

I etap
25 marca 2020 r., godz. 13:00,
s. 0.07

Rejestracja potrwa od 13 stycznia do 22 marca 2020 r.

Kontakt:
sknpkp@wpia.uni.lodz.pl

Studenckie Koło Naukowe Prawa Karnego Procesowego serdecznie zaprasza do udziału w X Wydziałowym Konkursie Wiedzy z Prawa Karnego Procesowego, którego pierwszy etap odbędzie się 25 marca 2020 r. o godz. 13:00 w sali 0.07.

Konkurs obejmuje materiał z zakresu prawa karnego procesowego - stan prawny obowiązujący w czasie przeprowadzenia konkursu.

Zgłoszenie udziału w konkursie następuje poprzez rejestrację w odpowiedniej zakładce systemu USOSweb. Rejestracja rozpocznie się 13 stycznia 2020 r. i będzie trwać do 22 marca 2020 r.

Pierwszy etap konkursu będzie polegał na rozwiązaniu testu jednokrotnego wyboru. Drugi etap - na rozwiązaniu na piśmie trzech kazusów.

Dla finalistów przewidziane są atrakcyjne nagrody.

Zachęcamy do zapoznania się z treścią regulaminu.