19.02.2018 Konkursy/ Stypendia

XIX edycja Konkursu o nagrody Marszałka Województwa Łódzkiego

XIX edycja Konkursu o nagrody Marszałka Województwa Łódzkiego za najlepsze rozprawy habilitacyjne i doktorskie oraz prace magisterskie i dyplomowe tematycznie związane z województwem łódzkim

19 lutego 2018 roku rozpocznie się nabór wniosków w Konkursie o nagrody Marszałka Województwa Łódzkiego za najlepsze rozprawy habilitacyjne i doktorskie oraz prace magisterskie i dyplomowe tematycznie związane z województwem łódzkim.

W konkursie uczelnie wyższe mogą zgłaszać prace obronione w 2017 roku, dotychczas nienagrodzone w formie nagrody pieniężnej w innych konkursach.

Nagrody przyznawane będą za rozprawy i prace w następujących obszarach:

• nauk humanistycznych i społecznych;
  • nauk przyrodniczych i ścisłych;
  • nauk technicznych;
  • nauk o zdrowiu i medycznych;

Nagrody przyznawane są za rozprawy i prace tematycznie związane z województwem łódzkim, promujące region bądź też wykazujące użyteczność dla rozwoju społecznego, gospodarczego lub kulturalnego regionu.

Termin i miejsce składania prac

Prace magisterskie i dyplomowe wraz z wnioskiem i recenzją zgłoszonej do konkursu pracy magisterskiej lub dyplomowej (oryginał lub kserokopie potwierdzone za zgodność z oryginałem) należy składać w terminie do 16 marca 2018 r. w

Centrum Obsługi Studentów i Doktorantów – Rekrutacja i tok studiów
(pok. 102) w budynku Rektoratu,