27 Edycja The Summer Seminar

Zapraszamy studentów do udziału w XXVII Szkole Letniej The Summer Seminar on the Free Society, która odbędzie się w dniach 2 – 20 lipca 2018 roku w Krakowie. Program seminarium składa się z wykładów oraz warsztatów poświęconych analizie politycznych, społecznych i kulturalnych zjawisk towarzyszących współczesnej demokracji. Wykładowcami tegorocznej szkoły będą między innymi: George Weigel, Russel Hittinger i Maciej Zięba OP.

Uczestnictwo w Seminarium pozwala studentom pogłębić swoją wiedzę oraz daje możliwość podniesienia kompetencji językowych – w konferencji biorą udział studenci z Polski, Stanów Zjednoczonych i krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Szkoła skierowana jest do studentów jak i doktorantów. Językiem wykładowym jest język angielski. Jedynym kosztem ponoszonym przez uczestników jest koszt dojazdu do Krakowa i powrotu z niego.

Więcej informacji na temat szkoły znajduje się na plakacie oraz stronie internetowej www.seminar.tertio.pl. Termin rekrutacji mija 13 maja.