Dzień Organizacji Studenckich

25 października 2017 r.
poziom 0, hol przy bufecie

Jak co roku zapraszamy Was na DOS - Dzień Organizacji Studenckich. Podczas DOSu będziecie mogli zapoznać się z działalnością organizacji studenckich naszego wydziału

• Obecnie na WPiA UŁ działa ponad 20 kół naukowych, samorząd studencki, Biuro Karier oraz Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dzięki takim organizacjom możecie rozwijać swoje zainteresowania. Macie możliwość uczestniczenia w licznych konkursach, konferencjach, co niewątpliwie zwiększa Wasze szanse na rynku pracy. Przynależność do kóła naukowego to również świetna okazja do nawiązania licznych kontaktów zarówno prywatnych jak i zawodowych.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o osiągnięciach, planach, możliwości wstąpienia do poszczególnych organizacji oraz wziąć udział w licznych konkursach przygotowanych specjalnie dla Was, zajrzyjcie na nasz wydział. Oprócz niezbędnej wiedzy i niezapomnianych przeżyć możecie także wzbogacić się o kilka gadżetów wydziałowych!

Zapraszamy w środę 25 października w godzinach 10:00 – 15:00, hol główny, poziom 0.

Zastanawiacie się jakie organizacje działają na WPiA UŁ? Ich listę znajdziecie na stronie>>>