Gala Absolwentów 2017

20 stycznia 2018 r. godz. 11
AULA CZERWONA (2.20)
WPiA UŁ

Wydziałowa Rada Samorządu Studentów oraz nowo powstałe Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół WPiA UŁ mają zaszczyt zaprosić na Galę Absolwentów 2017

Fotorelacja z gali

Wideo z Gali Absolwentów

• Harmonogram Gali Absolwentów 2017

Wydawanie tóg i biretów w szatni

Zajmowanie miejsc na auli czerwonej

Otwarcie Gali

• WystąpieniDziekan prof. Agnieszki Liszewskiej
    • Wystąpienie Czesławy Kołudy Prezesa Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół WPiA UŁ
    • Wręczenie medali za chlubne studia
    • Wręczenie nagród za działalność na rzecz społeczności akademickiej
    • Wykład prof. Witolda Kuleszy o Łódzkiej "szkole" prawa i administracji
    • Występ Chóru Akademickiego Uniwersytetu Łódzkiego
    • Wręczanie pamiątkowych dyplomów oraz listów gratulacyjnych
    • Pamiątkowe zdjęcie

Poczęstunek

• Gala Absolwentów 2017

Drodzy Absolwenci!

Wydziałowa Rada Samorządu Studentów oraz nowopowstałe Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół WPiA UŁ mają zaszczyt zaprosić Was na Galę Absolwentów.

Chcąc ożywić dawną tradycję pragniemy pożegnać wszystkich tych, którzy w tym roku zdobyli dyplom naszej uczelni. Mamy nadzieję, że tym samym to wydarzenie będzie odbywać się corocznie. Kierujemy je zarówno do osób, które uzyskały tytuł licencjata jak i magistra oraz tych, którzy skończyli studia podyplomowe. Podczas Gali władze wydziału wręczą Wam pamiątkowe dyplomy, nie zabraknie też zdjęć z biretami w powietrzu i Waszymi uśmiechniętymi twarzami.

Istnieje możliwość przybycia na Galę z osobą towarzyszącą. Nie jest wymagana rejestracja osób towarzyszących. Osoby towarzyszące nie ponoszą opłaty za uczestnictwo w Gali.  Organizator zastrzega, że ilość miejsc siedzących przewidzianych dla osób towarzyszących jest ograniczona.

Szczegółowy harmonogram zostanie przedstawiony wkrótce!

Koszt uczestnictwa w organizowanym przez nas wydarzeniu to 40 zł; cena zawiera: zakup biretu, wypożyczenie togi oraz poczęstunek.
    Rejestracja na Galę możliwa będzie za pośrednictwem formularza rejestracyjnego do dnia 4 grudnia 2017 r. godziny 23:59! Czekamy na płatności do 4 grudnia godziny 23:59.

Dane dot. wpłaty oraz regulamin uczestnictwa można znaleźć na stronie Stowarzyszenia w zakładce, a także w mailu jaki otrzyma każda zarejestrowana osoba.

Zapraszamy!