Gala Absolwentów 2017

20 stycznia 2018 r.
AULA CZERWONA (2.20)

Wydziałowa Rada Samorządu Studentów oraz nowopowstałe Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół WPiA UŁ mają zaszczyt zaprosić na Galę Absolwentów 2017!

W związku z dużym zainteresowaniem Galą postanawiamy wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom przedłużając rejestrację!

Formularz rejestracyjny będzie aktywny do dnia 3 grudnia do godziny 23:59!

*zapraszamy wszystkich,  którzy do dnia Gali uzyskają dyplom.

Drodzy Absolwenci!

Wydziałowa Rada Samorządu Studentów oraz nowopowstałe Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół WPiA UŁ mają zaszczyt zaprosić Was na Galę Absolwentów.

Chcąc ożywić dawną tradycję pragniemy pożegnać wszystkich tych, którzy w tym roku zdobyli dyplom naszej uczelni. Mamy nadzieję, że tym samym to wydarzenie będzie odbywać się corocznie. Kierujemy je zarówno do osób, które uzyskały tytuł licencjata jak i magistra oraz tych, którzy skończyli studia podyplomowe. Podczas Gali władze wydziału wręczą Wam pamiątkowe dyplomy, nie zabraknie też zdjęć z biretami w powietrzu i Waszymi uśmiechniętymi twarzami.

Szczegółowy harmonogram zostanie przedstawiony wkrótce!

Koszt uczestnictwa w organizowanym przez nas wydarzeniu to 40 zł; cena zawiera: zakup biretu, wypożyczenie togi oraz poczęstunek.
Rejestracja na Galę możliwa będzie za pośrednictwem formularza rejestracyjnego w dnia 3 grudnia 2017 r. godziny 23:59!

Dane dot. wpłaty oraz regulamin uczestnictwa można znaleźć na stronie Stowarzyszenia w zakładce, a także w mailu jaki otrzyma każda zarejestrowana osoba.

Zapraszamy!