Gala Absolwentów 2018

AULA CZERWONA (2.20)

Kontakt:
E: samorzad@wpia.uni.lodz.pl
T: 794203705 (Kinga Borzęcka)

Wydziałowa Rada Samorządu Studentów oraz Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół WPiA UŁ mają zaszczyt zaprosić na Galę Absolwentów 2018

• II Gala Absolwentów Wydziału Prawa i Administracji UŁ (2018) i wręczenie złotych dyplomów

Drodzy Absolwenci!

Wydziałowa Rada Samorządu Studentów oraz nowopowstałe Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół WPiA UŁ mają zaszczyt zaprosić Was na II Galę Absolwentów.

Chcąc ożywić dawną tradycję pragniemy pożegnać wszystkich tych, którzy w tym roku zdobyli dyplom naszej uczelni. Kierujemy je zarówno do osób, które uzyskały tytuł licencjata jak i magistra. Podczas Gali władze wydziału wręczą Wam pamiątkowe dyplomy, nie zabraknie też zdjęć z biretami w powietrzu i Waszymi uśmiechniętymi twarzami.

Uprzejmie informujemy, że 26 stycznia (podczas Gali Absolwentów 2018) odbędzie się również wręcznie Złotych Dyplomów Absolwentom, którzy ukończyli studia w 1968 r.

Istnieje możliwość przybycia na Galę z osobą towarzyszącą. Nie jest wymagana rejestracja osób towarzyszących. Osoby towarzyszące nie ponoszą opłaty za uczestnictwo w Gali.  Organizator zastrzega, że ilość miejsc siedzących przewidzianych dla osób towarzyszących jest ograniczona.

Szczegółowy harmonogram zostanie przedstawiony wkrótce!

Rejestracja na Galę możliwa będzie za pośrednictwem formularza rejestracyjnego do dnia 31 grudnia 2018 r. do godziny 23:59!

Dane dot. wpłaty można znaleźć na stronie Stowarzyszenia w zakładce, a także w mailu jaki otrzyma każda zarejestrowana osoba.

Zapraszamy!

• Opłaty

Koszt uczestnictwa: 50 zł
    (cena zawiera: zakup biretu, wypożyczenie togi oraz poczęstunek)

Szczegółowe informacje dotyczące płatności otrzymacie Państwo w wiadomości mailowej po prawidłowym wypełnieniu formularza rejestracyjnego.

• Ubiegłoroczna edycja - Gala Absolwentów 2017

Harmonogram Gali 2017

Wydawanie tóg i biretów w szatni

Zajmowanie miejsc na auli czerwonej