Mnemotechniki - szkolenie z technik pamięciowych

godzina 14.00
Sala 0.05

Biuro Karier WPiA UŁ serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na szkolenie z technik pamięciowych. Szkolenie prowadzone jest przez członków SBK Profil działającego na Wydziale Nauk o Wychowaniu.

Jeśli chcesz się nauczyć jak dobrze, szybko i dużo zapamiętać to to szkolenie jest właśnie dla Ciebie! Mnemotechniki to sposób na kreatywne i przyjemne zapamiętywanie. Czy będąc na ważnym egzaminie miałeś tak, że dokładnie wiedziałeś, na której stronie podręcznika, obok którego obrazka jest odpowiedź na zadane pytanie? Albo miałeś odpowiedź "na końcu języka"? Umiejętne stosowanie mnemotechnik może pomóc pozbyć Ci się tego uczucia. Uczestnicy będą mieli okazję poznać różne techniki pamięciowe, a także nauczyć się stosować je w praktyce.

Szkolenie potrwa około 3 godziny, odbędzie się w sali 0.05.

Zapisy na wydarzenie pod adresem e-mail: biurokarier@wpia.uni.lodz.pl. Maksymalna liczba uczestników to 30 osób - decyduje data wysłania maila ze zgłoszeniem