Otwarte seminarium studencko-doktoranckie

10.01.2017 r. (wtorek) na WPiA o godz. 10:00 w sali 1.23.

Zakład Europejskiego Prawa Prywatnego i Studenckie Koło Naukowe Prawa Europejskiego UŁ zapraszają na otwarte seminarium studencko-doktoranckie pt. „Stosowanie prawa do bycia zapomnianym w Polsce, w Niemczech i we Włoszech”.
Prawo do bycia zapomnianym w świetle wyroku TS w sprawie C-131/12 Google Spain, praktyki krajowej i RODO zaprezentują: dr Dominik Lubasz (Lubasz i Wspólnicy), Witold Chomiczewski (Lubasz i Wspólnicy; doktorant w ZEPP), Zuzanna Brocka-Balbi (doktorantka w ZEPP i na Uniwersytecie w Pawii) oraz Adrianna Michałowicz (doktorantka w ZEPP).
Seminarium odbędzie się 10.01.2017 r. (wtorek) na WPiA o godz. 10:00 w sali 1.23.
Prosimy o wcześniejsze zgłoszenia uczestnictwa na adres: sknpe.uni.lodz@gmail.com
Serdecznie zapraszamy!