Rekrutacja do Szkoły Prawa Niemieckiego

Czas trwania: styczeń 2021 – maj 2022

Zajęcia: 4 kolejne dni w miesiącu (20 h)

Miejsce: Wydział Prawa i Administracji UŁ

Język wykładowy: niemiecki (wykładowcy WWU, Münster)

Kontakt:
dr Dagmara Skrzywanek-Jaworska, LL.M.
dskrzywanek@wpia.uni.lodz.pl

Szkoła Prawa Niemieckiego

UWAGA!
Nastąpiła zmiana - X edycja Szkoły Prawa Niemieckiego (Deutsches Recht für polnische Studierende – FFA für Juristen) rozpocznie się w styczniu 2021 roku, a nie jak pierwotnie planowano w październiku 2020 roku.

Kurs jest organizowany we współpracy WPiA UŁ oraz Centrum für Europäisches Privatrecht (CEP) na Wydziale Prawa Uniwersytetu Wilhelma w Münster, a finansowany przez Niemiecką Centralę Wymiany Akademickiej (DAAD).

Zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 20 października, o godz. 10.00, w s. 1.36.

Wykaz dokumentów

• podanie o przyjęcie do SPN;
  • CV ze zdjęciem i danymi teleadresowymi;
  • zaświadczenie o statusie studenta WPiA UŁ;
  • ksero dokumentu potwierdzającego znajomość języka niemieckiego (certyfikat, dyplom, matura); w razie braku dokumentu - rozmowa kwalifikacyjna w języku polskim.