Spotkanie informacyjne z CBA

Termin spotkania: 13.04.2018, g. 10.00-12.00

Miejsce spotkania: Wydział Prawa i Administracji UŁ, aula 3.63

Myślisz o pracy w służbach specjalnych? Chciałbyś dołączyć do elitarnej jednostki walczącej z korupcją w Państwie? Szukasz zatrudnienia w stabilnej instytucji państwowej? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat funkcjonowania i zadań Centralnego Biura antykorupcyjnego?

Przyjdź na spotkanie z funkcjonariuszami CBA i dowiedz się więcej o działalności Biura na rzecz bezpieczeństwa Państwa Polskiego, procedurze rekrutacyjnej oraz możliwych ścieżkach kariery.

Ramowy plan spotkania:

1. CBA – zakres i specyfika działania.
  2. Korupcja – definicja i podstawy prawne.
  3. Zachowania w sytuacjach korupcyjnych.
  4. Procedura rekrutacyjna w CBA, możliwe ścieżki kariery.

Osoby zainteresowane prosimy o zabranie ze sobą cv.

Centralne Biuro Antykorupcyjne jest służbą specjalną powołaną do zwalczania korupcji w życiu publicznym i gospodarczym, w szczególności w instytucjach państwowych i samorządowych, a także do zwalczania działalności godzącej w interesy ekonomiczne państwa.

Obecnie poszukuje studentów ostatnich lat oraz absolwentów do służby lub pracy w zakresie m.in.: analiz, obsługi prawnej, pracy operacyjno-rozpoznawczej, czynności dochodzeniowo-śledczych, czynności kontrolnych, ochrony informacji niejawnych i danych osobowych, logistyki, finansów, współpracy międzynarodowej, informatyki śledczej, elektroniki, łączności radiowej, bezpieczeństwa sieci teleinformatycznych, administrowania sieciami teleinformatycznymi, administrowania systemami informatycznymi, programowania, kierowania projektami teleinformatycznymi, pomocy technicznej (help-desk).

Możliwe miejsca służby/pracy: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Lublin, Łódź, Katowice, Kraków, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław.

Rekrutacja prowadzona jest cały rok.

Uczestnicy: spotkanie otwarte, adresowane do wszystkich zainteresowanych pracą/służbą w CBA, a w szczególności do absolwentów oraz studentów ostatnich lat pierwszego i drugiego stopnia studiów wydziałów: Prawa i Administracji, Filozoficzno-Historycznego, Ekonomiczno-Socjologicznego, Matematyki i Informatyki, Fizyki i Informatyki Stosowanej, Studiów Międzynarodowych i Politologicznych.