spotkanie z Michałem Cichym

18.10.2017 r. ( środa)
g. 19.00
Pop’n’art  (Pl. Wolności 6).

Interdyscyplinarne Centrum Badań Humanistycznych Uniwersytetu Łódzkiego zaprasza na spotkanie z Michałem Cichym połączone z performatywnym czytaniem fragmentów jego książek: „Zawsze jest dzisiaj” (wyd. Czarne 2014) i „Pozwól rzece płynąć” (wyd. Czarne 2017), które odbędzie się w dniu 18.10.2017r. ( środa) o g. 19.00 w Pop’n’art ( Pl. Wolności 6). Prowadzenie spotkania – Anna Minkina (literaturoznawczyni, doktorantka Wydziału Filologicznego UŁ). Czytają: Alina Markiewicz, Natalia Popłonikowska (literaturoznawczyni, doktorantka Wydziału Filologicznego UŁ) oraz Przemysław Kaczmarek (teatrolog, prawnik-podatkowiec)