Staż po europejsku

Marzysz o stażu w Komisji Europejskiej, udziale w specjalistycznym programie LL.M. na zagranicznym uniwersytecie czy praktykach w ramach Erasmus+?

Studenckie Koło Naukowe Prawa Europejskiego z gościnnym udziałem doktorantów WPiA UŁ: mgr Agnieszki Jabłonowskiej, mgr Agaty Sobusiak i mgr Mateusza Osieckiego organizuje spotkanie skierowane dla studentów, doktorantów i absolwentów na temat udziału w:

• stażach w instytucjach europejskich
  • programach LL.M.
  • praktykach w ramach Erasmus+
  • innych inicjatywach np. stypendium fundacji DAAD na pobyt naukowy w Niemczech.

Spotkanie odbędzie się 14 maja br. o godzinie 16.00 w sali 1.04 na Wydziale Prawa i Administracji UŁ, ul. Kopcińskiego 8/12.

Wydarzenie na fb