Targi pracy na UŁ

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego, sala 162 (I piętro)

Zagwarantowana rozmowa rekrutacyjna podczas Targów Pracy na UŁ? Tak, to możliwe! Wystarczy kliknąć w link http://biurokarier.uni.lodz.pl/uniwersyteckie-targi-pracy-strefa-rekrutacji aby spotkać się z wybranym pracodawcą, a także skonsultować swoje CV. Na Targach czekać na Was będą przedstawiciele: Fujitsu Poland, Akademia Rainbow oraz BNP Paribas Securities Services Polska.

Podczas Targów studenci będą mieli możliwość na miejscu wziąć udział w rekrutacji do wyżej wymienionych firm. Wystarczy, że w dniu Targów przyjdą na Wydział Zarządzania i zabiorą ze sobą CV. W ramach przygotowań oferujemy studentom bezpłatne konsultacje dokumentów aplikacyjnych w Biurze Karier UŁ. To niebywała okazja, by szybko i skutecznie znaleźć pierwszą pracę.