14.06.2018 Wydział

XII Ranking Wydziałów Prawa DGP

Z przyjemnością informujemy, że w tegorocznym XII Rankingu Wydziałów Prawa przygotowanym przez Dziennik Gazetę Prawną, Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego zajął 4 pozycję!

Co roku Dziennik Gazeta Prawna przygotowuje zestawienie najlepszych Wydziałów Prawa w Polsce. W tegorocznym Rankingu WPiA UŁ zajął 4 miejsce, jednocześnie awansując o 2 pozycje względem roku ubiegłego.

Przy tworzeniu zestawienia ocenie podlegają: kadra, jakość i siła kształcenia, wymogi i jakość absolwentów oraz poziom zdawalności Studentów na aplikacje (w którym kryterium, dzięki Wam, udało nam się zająć 2 pozycję!)

Szczegółowa punktacja>>>