12.09.2017 Wydział

Zjazd Katedr Prawa Gospodarczego Publicznego

Zjazd odbędzie się w dniach 11-13 września 2017 roku w hotelu Kolumna Park w Przygoniu koło Łodzi

zjazdpgp@wpia.uni.lodz.placzernek@uni.lodz.pl

Serdecznie zapraszamy do udziału w Zjeździe Katedr Prawa Gospodarczego Publicznego, organizowanym przez Katedrę Europejskiego Prawa Gospodarczego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego

Temat Zjazdu - „Sektory infrastrukturalne – problematyka prawna” stwarza wyjątkową okazję do dyskusji poświęconej aktualnej z teoretycznego i praktycznego punktu widzenia, problematyce prawnej regulacji działalności gospodarczej w sektorach, które nie bez podstaw określane są jako krwioobieg gospodarki. Wielość zagadnień wchodzących w zakres tematyki Zjazdu, obejmujących między innymi problematykę: prokonkurencyjnej regulacji sektorowej, dostępu do usług publicznych, kierunków rozwoju polityk sektorowych oraz pomocy publicznej, pozwoli na wymianę poglądów, doświadczeń i opinii z szerokim udziałem reprezentantów środowiska naukowego prawa gospodarczego publicznego.

Uczestników Zjazdu zapraszamy serdecznie do zgłaszania referatów konferencyjnych poświęconych jego tematyce. Teksty referatów opublikowane zostaną w książce pokonferencyjnej.

PARTNERZY ZJAZDU:

Ogólnopolski Zjazd Katedr Prawa Gospodarczego Publicznego nt. „Sektory infrastrukturalne – problematyka prawna” realizowany jest dzięki wspraciu TAURON Polska Energia S.A.

AKTUALNY PROGRAM ZJAZDU

• Miejsce zjazdu

HOTEL KOLUMNA PARK
    95-082 Przygoń, ul. Hotelowa 1
    Tel.: (+48) 43 677 27 27, 697 032 587
    e-mail: recepcja@kolumnapark.pl

Hotel Kolumna Park posiada duży, bezpłatny, ogrodzony i monitorowany parking. Oferujemy 70 pokoi o wysokim standardzie, dzięki czemu możemy gościć do 150 osób. Pokoje w zachodniej części hotelu urządzone są w nowoczesnym stylu i posiadają klimatyzację, natomiast te we wschodniej części są bardziej tradycyjne.

Wynegocjowane ceny dla uczestników zjazdu:

- pokój jednoosobowy w części zachodniej: 180zł
    - pokój dwuosobowy w części zachodniej: 243zł
    - pokój trzyosobowy w części zachodniej: 315zł
    - pokój jednoosobowy w części wschodniej: 162zł
    - pokój dwuosobowy w części wschodniej: 225zł
    - pokój trzyosobowy w części wschodniej: 297zł

Na terenie całego obiektu jest bezpłatny dostęp do Internetu (Wi-Fi)

• Rejestracja uczestników

Zgłoszenia do udziału w Zjeździe Katedr Prawa Gospodarczego Publicznego przyjmujemy do 30 kwietnia 2017 r.
    Rejestracji dokonać można:
    1.  poprzez nadesłanie zeskanowanego wypełnionego formularza rejestracyjnego (do pobrania) na adres: ZjazdPGP@wpia.uni.lodz.pl,
    2.  lub poprzez elektroniczny formularz rejestracyjny znajdujący się poniżej.

Opłata konferencyjna wynosi 850 zł/osobę i uwzględnia koszty publikacji. Opłata nie obejmuje kosztów dojazdu i noclegów.

Wpłaty należy dokonać do  30 czerwca 2017 r.  na konto Uniwersytetu Łodzkiego nr 77 1240 3028 1111 0010 7302 9729 z dopiskiem: zkpgp2017 + (imię i nazwisko)

Uczestników Zjazdu Katedr serdecznie zapraszamy do zgłaszania referatów konferencyjnych poświęconych jego tematyce. Termin nadsyłania tytułów wystąpień mija 15 maja 2017 r. Tematy prosimy nadsyłać na adres e-mail: ZjazdPGP@wpia.uni.lodz.pl. Teksty referatów opublikowane zostaną w książce pokonferencyjnej.