15.04.2019 Klinika prawa

15 kwietnia (poniedziałek)

Aula czerwona
Wydział Prawa i Administracji

Klinika Prawa zaprasza na symulację rozprawy sądowej w sprawie karnej

W ramach tegorocznej edycji Festiwalu Nauki, Techniki i Sztuki studenci prawa zaprezentują symulację rozprawy sądowej w sprawie pobicia. Pierwsza część, przygotowana przez studentów I roku, będzie poświęcona procesowi w prawie rzymskim. W drugiej części studenci Kliniki Prawa przedstawią symulację współczesnego procesu karnego. Symulacja odbędzie się 15 kwietnia o godzinie 12.00 w auli czerwonej. Na wydarzenie można zapisać się drogą mailową (klinika@wpia.uni.lodz.pl) - należy podać liczbę rezerwowanych miejsc oraz osobę odpowiedzialną za grupę- lub telefonicznie (42 635 46 32).