Pozycja prawna inspektora ochrony danych

28 września 2018 r.
WPiA UŁ
Aula Niebieska

Centrum Ochrony Danych Osobowych i Zarządzania Informacją WPiA UŁ uprzejmie zaprasza do udziału w kolejnej Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej nt. „Pozycja prawna inspektora ochrony danych”, która odbędzie się  w dniu 28 września 2018 r. (piątek) na Wydziale Prawa i Administracji UŁ (Aula Niebieska, godz. 9.30-16.00).

Konferencja jest poświęcona wieloaspektowej i prawnoporównawczej analizie pozycji prawnej inspektora ochrony danych w świetle najnowszych regulacji dotyczących ochrony danych osobowych. W tym wydarzeniu weźmie udział Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych i pracownicy Urzędu oraz przedstawiciele wielu polskich ośrodków akademickich. Konferencja została objęta partonatem honorowym Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Jego Magnificencji Rektora UŁ oraz Dziekana Wydziału Prawa i Administracji UŁ. Patronat medialny nad konferencją sprawują „Studia Prawno-Ekonomiczne”.

Opłatę konferencyjną w wysokości 200 zł prosimy wpłacać na konto 60 1240 3028 1111 0010 8243 3506.
W tytule wpłaty prosimy wpisać: IOD 28.09.2018 - imię i nazwisko uczestnika. Jeśli za opłatę konferencyjną ma zostać wystawiona faktura, prosimy również w tytule podać dane instytucji – nazwę, adres, NIP.
Z obowiązku uiszczenia opłaty konferencyjnej zwolnieni są pracownicy, doktoranci i studenci WPiA UŁ.

W razie ewentualnych pytań prosimy o kontakt na adres: codo@wpia.uni.lodz.pl

FORMULARZ REJESTRACYJNY