Katedra Postępowania Karnego i Kryminalistyki

pokój : 4.13 IV piętro bud. A

W sprawach studenckich zapraszam w godz. 10-14.00

UWAGA!!!
ze względu na szkolenie sekretriat w piątki jest czynny tylko do godz. 14.30!!!

Informacje dotyczące pracowników katedry

Wszystkie informacje dotyczące pracowników katedry (między innymi godziny dyżurów, terminy przeprowadzanych egzaminów, zmiany terminów zajęć, informacje dotyczące seminariów) znajdują się na podstronach poszczególnych pracowników.

IX Zjazd Katedr Postępowania Karnego

Serdecznie zapraszamy do udziału w IX Zjeździe Katedr Postępowania Karnego. Zjazd odbędzie się w dniach 16-18 września 2019 r. w Łodzi i jest organizowany przez Katedrę Postępowania Karnego i Kryminalistyki Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego.

Strona konferencji

• Proseminaria i seminaria magisterskie w r. ak. 2019/2020

Szanowni Państwo,

w związku z nowymi zasadami zapisów na proseminaria i seminaria - w systemie USOS do Katedry (a nie do porowadzącego) w Katedrze Postępowania Karnego i Kryminalistyki planowane są następujące grupy seminaryjne.  Zarówno ilośc grup jak i osoby prowadzące mogą jeszcze ulec zmianie.

Sekretariat nie prowadzi zapisów na listy rezerwowe.  Zapisy na seminaria IV r. i proseminaria III są możliwe do wyczerpania limitów miejsc w USOS.

Ze względu na konieczność dokonania podziału seminariów V roku na poszczególne tryby studiów ninformujemy, że nie ma możliwości prowadzenia (jak miało to  miejsce na IV roku) seminariów łaczonych dla różnych trybów studiów.  Dlatego też Studentów prawa niestacjonarnego (w) prosimy o zapisy do Prof. Jacka Izydorczyka - postępowanie karne lub do Prof. Dariusza Świeckiego wraz dr P. Grzegorczykiem i  dr. Z. Wardakiem - kryminalistyka , natomiast studentów studiów niestacjonarnych (z) do Dr Michała Kurowskiego. - postępowanie karne lub do Prof. Dariusza Świeckiego wraz dr P. Grzegorczykiem i  dr. Z. Wardakiem - kryminalistyka.

Kierunek: Prawo

Studia stacjonarne

Postępowanie karne - Dr Michał Błoński, poniedziałek godz. 16.15, sala 2.53
    Kryminalistyka - Dr Piotr Grzegorczyk

Postępowanie karne:
    Dr Katarzyna Rydz-Sybilak (środa, godz. 12.00-13.30, sala 2.53)
    Dr Jarosław Kasiński (piątek godz. 10.15-11.45, sala 2.53)

V rok – seminarium magisterskie

Postępowanie karne:
    Prof. dr hab. Tomasz Grzegorczyk, piątek godz. 10.30 - pierwsze spotkanie 4.10.2019 r. ,pok 4.14
    Prof. UŁ dr hab. Radosław Olszewski, środa 13.30 - 15.00, pok. 4.12
    Prof. UŁ dr hab. Dariusz Świecki (piatek godz. 13.00, pok 4.09 - pierwsze spotaknie 18.10)
    Kyminalistyka -  Prof. UŁ dr hab. Dariusz Świecki/ Dr Piotr Grzegorczyk/ Dr Zbigniew Wardak

Studia niestacjonarne wieczorowe

Postępowanie karne - Dr Michał Błoński, poniedziałek godz. 16.15, sala 2.53

Postępowanie karne – dr Piotr Misztal, czwartek godz. 18.30-20.00, sala 2.53

V rok – seminarium

Postępowanie karne – Prof. UŁ dr hab. Jacek Izydorczyk, czwartek godz. 13.30, sala 2.53
    Kryminalistyka – Prof. UŁ dr hab. Dariusz Świecki / Dr Piotr Grzegorczyk/ Dr Zbigniew Wardak

Studia niestacjonarne zaoczne

V rok – seminarium magisterskie

Postępowanie karne – Dr Michał Kurowski
    Kryminalistyka – Prof. UŁ dr hab. Dariusz Świecki/ Dr Piotr Grzegorczyk/ Dr Zbigniew Wardak

• Seminarium doktorskie r. ak. 2018/2019

Opiekę naukową sprawują:

• Prof. zw. dr hab. Tomasz Grzegorczyk
    • Prof. UŁ dr hab. Radosław Olszewski
    • Prof. UŁ dr hab. Dariusz Świecki

Szczegóły dotyczące seminarium doktorskiego pojawiają się na stronach opiekunów naukowych.