XI OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY KRYMINALISTYCZNEJ IM. PROF. BRUNONA HOŁYSTA

26 MAJA 2017 r.
GODZ. 10:00
SALA 3.63

Studenckie Koło Kryminalistyków WPiA UŁ zaprasza studentów wszystkich uczelni w Polsce (studia pierwszego stopnia, studia drugiego stopnia lub jednolite studia magisterskie) do udziału w XI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Kryminalistycznej im. prof. Brunona Hołysta.<br /> <br /> Konkurs ten ma na celu krzewienie zainteresowania dziedziną nauki jaką jest kryminalistyka. <br /> Serdecznie zapraszamy do udziału. <br /> <br />

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Harmonogram:
10.00 - rozpoczęcie konkursu [upraszamy uczestników o punktualne stawiennictwo];
11:45 - roztrzygnięcie konkursu i uroczyste rozdanie nagród;

UWAGA! --> Na konkursu obowiązują zapisy.
Zgłoszenia o treści: imię, nazwisko, uczelnia, rok i tryb studiów, telefon kontaktowy - prosimy nadsyłać na adres e-mail: skkwpia@gmail.com - najpóźniej do dnia 24 maja 2017 roku.

REGULAMIN KONKURSU DOSTĘPNY DO POBRANIA PONIŻEJ.

Pliki do pobrania