III Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Postępowaniu Cywilnym - Eliminacje wydziałowe

24 kwietnia 2019 r. godz. 9:30

sala 1.26

e-mail: skncih@wpia.uni.lodz.pl

Studenckie Koło Naukowe Prawa Cywilnego i Handlowego serdecznie zaprasza do udziału w eliminacjach wydziałowych do III Ogólnopolskiego Kunkursu Wiedzy o Postępowaniu Cywilnym, które odbędą się 24 kwietnia 2019 r. o godz. 9:30 w sali 1.26.

Serdecznie zapraszamy do udziału w III Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Postępowaniu Cywilnym.

Pierwszy, wydziałowy etap odbędzie się 24 kwietnia 2019 r.

Warunki przystąpienia do konkursu to:

• zdawanie w tym roku akademickim egzaminu z postępowania cywilnego,
  • zgłoszenie chęci uczestnictwa w konkursie do 21 kwietnia.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres skncih@wpia.uni.lodz.pl, w tytule wpisując KONKURS KPC. Zgłoszenie powinno zawierać imię, nazwisko, nr albumu a także kierunek i tryb studiów.

Konkurs wydziałowy będzie polegał na rozwiązaniu testu wielokrotnego wyboru.

Dla osób, które zakwalifikują się do etapu ogólnopolskiego przewidziane są atrakcyjne nagrody.