31.05.2017 Dla studentów

Rejestracja na praktyki wakacyjne - prawo

INFORMACJA O REJESTRACJI NA PRAKTYKI WAKACYJNE DLA KIERUNKU PRAWO

• zapisy na praktyki

REJESTRACJA elektroniczna przez USOSWEB na praktyki wakacyjne (obejmujące trzy tygodnie następujące bezpośrednio po sobie w miesiącu: lipcu, sierpniu bądź wrześniu – w zależności od preferencji studenta) trwają od 29 maja 2017 roku o godz.: 20:00 i do 7 czerwca 2017 roku o godz.: 23:59.

W celu rejestracji należy wybrać instytucję przyjmującą z która współpracuje Wydział Prawa i Administracji na podstawie stałego porozumienia, bądź wybrać grupę "0-INNE.

USOSWEB nie daje możliwości wypełnienia nazwy ani adresu instytucji.

Studenci, którzy wybrali grupę INNE,na spotkaniu organizacyjnym, dostaną przygotowane do wypełnienia porozumienia  i skierowania. Dopiero wtedy  będzie trzeba  uzupełnić dokumenty o nazwę  i adres instytucji, w której dany student będzie odbywał praktyki.

Studenci, którzy chcą odbywać praktyki w sądach rejonowych innych niż oferowane przez Wydział  do porozumień muszą przygotować nazwę i adres sądu okręgowego, do którego należy wybrany sąd rejonowy.

Szczegółowe informacje w zakresie trybu organizacji praktyk i zasad ich odbywania dostępne są pod adresem: