04.10.2017 Dla studentów

Seminaria z prawa podatkowego

serdecznie zapraszamy do udziału w seminariach prowadzonych przez pracowników Katedry Prawa Podatkowego

• kierunek: administarcja

Znajomość prawa podatkowego to ważny atut na rynku pracy. Przygotowując pracę dyplomową z zakresu prawa podatkowego poszerzycie Państwo i ugruntujecie swoją wiedzę, nabędziecie umiejętność samodzielnego poszukiwania materiałów źródłowych, ich analizy i interpretacji, a także umiejętność oceny skutków podatkowych zdarzeń życia gospodarczego.

Poszukiwanie materiałów  źródłowych, zarówno polskich, jak i zagranicznych, ułatwi Państwu czytelnia Centrum Dokumentacji i Studiów Podatkowych, dysponująca największym w Europie Środkowej zbiorem publikacji podatkowych.

Poniżej znajdziecie Państwo wykaz oferowanych zajęć. Informacje o terminie spotkań  organizacyjnych zostaną umieszczone na stronie internetowej Katedry Prawa Podatkowego.

Z poważaniem,

prof. dr hab. Włodzimierz Nykiel
    Kierownik Katedry Prawa Podatkowego
    Kierownik Centrum Dokumentacji i Studiów Podatkowych

ADMINISTRACJA I stopnia STUDIA Stacjonarne dzienne

III rok – Seminarium licencjackie –  Prawo Podatkowe - mgr Aleksandra Krajewska

ADMINISTRACJA II stopnia studia stacjonarne (USM 2-letnie)

I rok – dwie grupy Seminarium Prawo Podatkowe – 1) dr Aneta Nowak, 2) dr hab. Ziemowit Kukulski

II rok – jedna grupa Seminarium magisterskie - Prawo Podatkowe – 1) dr Michał Wilk, 2) dr Ireneusz Nowak

ADMINISTRACJA II stopniastudia zaoczne USM 2-letnie oraz AZN 2,5 letnie (łącznie)

Seminarium magisterskie - Prawo Podatkowe i Bankowe

I rok USM ADM / II rok AZN – oraz (łącznie) II rok USM ADM / III rok AZN

jedna grupa Seminarium łącznie dla wszystkich tych lat i kierunków - dr Ireneusz Mirek

• Kierunek: prawo

Szczególnie zachęcam Państwa do udziału w seminarium magisterskim w języku angielskim, które daje niepowtarzalną okazję do nabycia umiejętności posługiwania się fachową terminologią podatkową, dyskutowania zagadnień podatkowych oraz przygotowania pracy magisterskiej w języku angielskim. Udział w seminarium to również szansa na uczestnictwo w międzynarodowym projekcie edukacyjnym Eucotax/Wintercourse 2017/2018.

Z poważaniem,

prof. dr hab. Włodzimierz Nykiel
    Kierownik Katedry Prawa Podatkowego
    Kierownik Centrum Dokumentacji i Studiów Podatkowych