29.05.2019 Dla studentów

Spotkanie organizacyjne dotyczące przebiegu praktyk wakacyjnych. Kierunki: Administracja i Polityka Społeczna

Uprzejmie informuję, iż spotkanie organizacyjne dotyczące przebiegu praktyk wakacyjnych (w tym szkolenie z BHP i PPOŻ) w Łódzkim Urzędzie Wojewódzkim odbędzie się w dniu 1 lipca 2019 roku (poniedziałek) o godz.: 9:00 przy ul. Piotrkowskiej 104, budynek D, p. 137.

Spotkanie dotyczy wszystkich Studentów niezależnie od terminu zgłoszenia na praktyki. Jest to pierwszy dzień praktyk!

OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!

Przypominam o obowiązku zabrania ze sobą dokumentów dotyczących praktyk, w tym dokumentu potwierdzającego ubezpieczenie NNW.

dr Joanna Mikołajczyk
Katedra Prawa Cywilnego