29.06.2017 Dla studentów

WPiA UŁ oraz Infor.pl pomogą zdać sesję!

Aplikacja AKTY PRAWNE to natychmiastowy dostęp do bazy przepisów liczącej ponad 150.000 jednostek (kodeksy, ustawy, rozporządzenia, dzienniki resortowe, dyrektywy i traktaty unijne). Wszystkie polskie przepisy dostępne są w wersji ujednoliconej – będąc online zawsze masz gwarancję aktualności prawa

Od 20.06.2017r. każdy student używając specjalnie wygenerowanego kodu dla Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego może bezpłatnie korzystać z aplikacji przez okres 90 dni. Po tym okresie dostęp ograniczy się do 16 najważniejszych kodeksów. Aplikacja jest bezpłatna.

Jak skorzystać z bezpłatnego dostępu do aplikacji AKTY PRAWNE?

Pobierz aplikację na swój smartfon z systemem Android lub iOS:

Zainstaluj aplikację, wejdź w zakładkę „ZALOGUJ SIĘ” i wpisz poniższe dane:

• Login: wpialodz
  • Hasło: wpialodz

GOTOWE! Możesz korzystać z pełnego zasobu aplikacji przez 90 dni a później z wersji podstawowej.