12.07.2019 Dziekanat

Odbiór dokumentów w sprawie praktyk

Osoby, które nie uczestniczyły w spotkaniu organizacyjnym w sprawie praktyk będą mogły odebrać dokumenty niezbędne do ich zaliczenia:

1. w Sądzie Okręgowym w Łodzi, pok. 134 (dotyczy studentów zapisanych na praktyki w SO oraz w sądach rejonowych okręgu łódzkiego)
  2. na dyżurze opiekuna praktyk, a po 12 lipca w dziekanacie (pok. 2.25) w godzinach pracy dziekanatu (dotyczy pozostałych osób).

Niezależnie od powyższego każdy student zapisany na praktyki wakacyjne musi pobrać ze strony formularz efektów kształcenia (wypełnia go opiekun w instytucji przyjmującej na praktyki).