Kurs - Administracyjne postępowanie egzekucyjne w praktyce – w świetle poglądów doktryny i orzecznictwa

Wydział Prawa i Administracji
Uniwersytet Łódzki
ul. Kopcińskiego  8/12

Kierownik KURSU
dr Joanna Wyporska-Frankiewicz
email: jwyporska@wpia.uni.lodz.pl

SEKRETARIAT KURSU
mgr Anna Florek;
Tel. (42) 635 46 24;
e- mail: aflorek@wpia.uni.lodz.pl;

O KURSIE SŁÓW KILKA…

Kurs dokształcający „Administracyjne postępowanie egzekucyjne w praktyce – w świetle poglądów doktryny i orzecznictwa” adresowany jest do osób zainteresowanych nabyciem umiejętności praktycznych oraz uporządkowaniem wiedzy w zakresie egzekucji administracyjnej– niezbędnych zarówno do pracy w jednostkach administracji (rządowej i samorządowej), jak i praktyce prawniczej. Program kursu pozwala na uzyskanie przez słuchaczy wiedzy, umiejętności i kompetencji z zakresu administracyjnego postępowania egzekucyjnego.

Łączna opłata za kurs wynosi 1500 zł.

KADRA

Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych pracowników naukowych, a także praktyków – m.in. sędziów NSA oraz WSA, pracowników organów administracji oraz przez inne osoby zajmujące się w swojej praktyce zawodowej problematyką administracyjnego postępowania egzekucyjnego.

WYMIAR KURSU I RAMOWE GODZINY

W ramach Kursu przeprowadzimy 90 godzin zajęć dydaktycznych podzielonych na 6 zjazdów. Zajęcia odbywać się będą w budynku Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego (tzw. Paragraf”), znajdującym się w Łodzi przy ul. Kopcińskiego 8/12. Zajęcia odbywać się będą w systemie zjazdów weekendowych (sobota - niedziela).

Zajęcia sobotnie: godz. 9:00 – 16:00
Zajęcia niedzielne: godz. 9:30 – 15:30
Godziny zajęć mogą ulec niewielkim zmianom w zależności od programu danego zjazdu).

CERTYFIKACJA

Kurs dokształcający zakończy się egzaminem. Ukończenie kursu dokształcającego potwierdza świadectwo ukończenia kursu, które zawierać będzie ocenę końcową.

TERMINY ZJAZDÓW

Terminy zjazdów będą podane w terminie późniejszym.

PROGRAM KURSU (plik do pobrania)

WYMIAR KURSU: 90 godzin

• rekrutacja

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy o rozpoczęciu rekrutacji na Kurs dokształcający "Administracyjne postępowanie egzekucyjne w praktyce – w świetle poglądów doktryny i orzecznictwa".

Rektutacja trwa od 1.06.2017 do 30.09.2017  roku.

Kurs adresowany jest do osób zainteresowanych nabyciem umiejętności praktycznych oraz uporządkowaniem wiedzy w zakresie egzekucji administracyjnej– niezbędnych zarówno do pracy w jednostkach administracji (rządowej i samorządowej), jak i praktyce prawniczej. Program kursu pozwala na uzyskanie przez słuchaczy wiedzy, umiejętności i kompetencji z zakresu administracyjnego postępowania egzekucyjnego.

Serdecznie zapraszamy!

WYMAGANIA WSTĘPNE OD KANDYDATÓW

Warunkiem przyjęcia w poczet słuchaczy kursu dokształcającego jest posiadanie minimum wykształcenia średniego.
    Minimalna liczba uczestników, konieczna do powołania Kursu: 20 słuchaczy

INFORMACJE I REKRUTACJA

Rekrutacja trwa od 1.06.2017 do 30.09.2017  roku.

Dokumenty (tj. formularz zgłoszeniowy oraz kserokopię dyplomu ukończenia studiów wyższych/świadectwa dojrzałości) można składać:

• osobiście, na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego ul. Kopcińskiego 8/12, pokój 4.53 lub 4.60 (beczka B, piętro IV), w godzinach 9-14
    • drogą pocztową na wskazany wyżej adres,
    • droga e-mailową (skan formularza) na adres: aflorek@wpia.uni.lodz.plwzwierzynska@wpia.uni.lodz.pl

Informacji udziela p. Anna Florek lub p. Wacława Zwierzyńska prowadzące sekretariat Kursu:
    Telefon: 42 635-46-31 lub 42 635 46 24
    e- mail: aflorek@wpia.uni.lodz.plwzwierzynska@wpia.uni.lodz.pl