Pani mgr Agnieszka Czernek jest związana z Uniwersytetem Łódzkim nieprzerwanie od 16 listopada 1994 r. Od ponad trzech dekad stanowi jeden z filarów pionu administracyjnego WPiA. W trakcie swojej pracy zawodowej zajmowała kolejno stanowiska: starszego referenta, specjalisty, a obecnie – starszego specjalisty. Cały przebieg jej pracy cechuje wyjątkowa stabilność, wysoki poziom kompetencji, rzetelność oraz nieprzerwana, nienaganna postawa wobec obowiązków służbowych.
Jej praca ma fundamentalne znaczenie dla funkcjonowania wielu jednostek dydaktyczno-naukowych Wydziału, w szczególności kilku katedr, w których od lat z oddaniem wspiera proces dydaktyczny i działalność naukową. Pani mgr Agnieszka Czernek wyróżnia się odpowiedzialnością, skrupulatnością oraz głębokim poczuciem misji Uniwersytetu. Jest osobą niezwykle lojalną wobec Uczelni, oddaną służbie publicznej i silnie identyfikującą się z rolą pracownika administracji akademickiej.
Zakres jej obowiązków obejmuje m.in. obsługę procesu dydaktycznego, organizację zajęć, egzaminów i kolokwiów, przygotowanie dokumentacji dydaktycznej, obsługę korespondencji i systemów informatycznych, a także wsparcie organizacyjne konferencji, seminariów oraz posiedzeń gremiów katedralnych. Wszystkie te zadania wykonuje z zachowaniem najwyższych standardów jakości i zaangażowania.
Niestety, diagnoza ciężkiej choroby nowotworowej – glejaka IV stopnia wielopostaciowego – całkowicie odmieniła jej życie oraz postawiła ją i jej najbliższych w niezwykle trudnej sytuacji. Koszty leczenia, specjalistycznych konsultacji, badań, rehabilitacji oraz dojazdów znacząco przekraczają możliwości finansowe rodziny.
W związku z powyższym została uruchomiona zbiórka środków na leczenie i dalszą terapię za pośrednictwem platformy Siepomaga.pl.
Zwracamy się z uprzejmą prośbą o:
- udostępnienie informacji o zbiórce w mediach społecznościowych,
- przekazanie wiadomości członkom Państwa społeczności,
- każdą inną formę wsparcia – zarówno realnego, jak i promocyjnego.
Każde udostępnienie oraz każda, nawet najmniejsza wpłata, stanowią ogromne wsparcie w walce o zdrowie i nadzieję na powrót do normalnego życia. Zebrane środki zostaną przeznaczone na leczenie, zakup leków, specjalistyczne badania, rehabilitację oraz koszty opieki medycznej i dojazdów.
Z całego serca dziękujemy za okazane wsparcie, solidarność i wrażliwość. Pomoc w tak trudnym czasie daje siłę, nadzieję i realną szansę na dalszą walkę.
Społeczność Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego
Link do zbiórki w serwisie Siepomaga.pl.
