KONTAKT

Pozostaję do Państwa dyspozycji w ramach kontaktu telefonicznego i mailowego w godzinach 7.30 - 15.30 od poniedziałku do piątku.

Specjalista ds. komunikacji i PR 

Daniel Maliński

Pokój: 2.06 (Beczka A)
Telefon: 42 6354705
Adres e-mail: promocja@wpia.uni.lodz.pl


ZGŁASZANIE ZAPOTRZEBOWANIA NA DZIAŁANIA PROMOCYJNE

Materiały promocyjne

Zapotrzebowanie na wykonanie materiałów promocyjnych (grafik, plakatów, ulotek, itp.) należy zgłaszać z 14 dniowym wyprzedzeniem. W wyjątkowych sytuacjach termin realizacji może zostać wydłużony do 21 dni.
Przysługuje Państwu możliwość zgłoszenia maksymalnie 3 poprawek danego projektu. 

  • Plakaty drukowane są w formacie A3 w ilości 10 sztuk.
  • W przypadku innych materiałów drukowanych i gadżetów są one realizowane w ramach umowy obowiązującej na Uniwersytecie Łódzkim. Czas realizacji takich materiałów promocyjnych wynosi około 30 dni, należy doliczyć do tego czas na wykonanie projektu. 
    Informacja dotycząca przetargów na materiały drukowane i gadżety

Specjalista ds. komunikacji i PR przygotowuje materiały graficzne na wydarzenia i imprezy o charakterze ogólnowydziałowym organizowane przez Sekretariat Dziekana lub administrację Wydziału (np. inauguracja roku akademickiego, wykłady dziekańskie, Gala Absolwentów, Dzień Otwarty). W przypadku wydarzeń organizowanych przez Katedry, Centra naukowe oraz organizacje studenckie Specjalista służy pomocą w miarę dosepności i czasu.
W przypadku samodzielnego wykonania materiałów promocyjnych przez Katedry, Centra naukowe oraz organizacje studenckie podlegają one akceptacji i muszą być zgodne z identyfikacją wizualną. 

Publikacje w mediach społecznościowych

Zapotrzebowanie na publikacje w mediach społecznościowych należy zgłaszać z 4 dniowym wyprzedzeniem. 

Tożsamość wizualna Uniwersytetu Łódzkiego

Wszystkie jednostkie Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego są zobligowane do przestrzegania zasad tożsamości wizualnej Uniwersytetu Łódzkiego.

Tożsamość wizualna Uniwersytetu Łódzkiego

Fotorelacje z wydarzeń

Fotorelacje z wydarzeń organizowanych przez WPiA UŁ dostępne są do pobrania w serwisie Flickr.

Pliki do pobrania

Pliki do pobrania