Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego oferuje możliwość wynajęcia nowoczesnych, dobrze wyposażonych auli i sal do wszelkiego rodzaju konferencji, kongresów oraz szkoleń. Nasz budynek znajduje się w świetnej lokalizacji w Łodzi przy ulicy Kopcińskiego 8/12,  jest dobrze skomunikowany i  posiada wiele miejsc parkingowych.

W swojej ofercie posiadamy:

 • Aulę im. prof. Biruty Lewaszkiewicz-Petrykowskiej (Aula Czerwona 2.20) - liczącą 564 miejsc, z czterema wejściami do niej (dwa wejścia z poziomu 1 i dwa wejścia z poziomu 2). Siedziska w auli są wyściełane i posiadają składane blaty.
  Poza tym aula ta posiada scenę i mównicę oraz wyposażona jest w:  ekran elektrycznie sterowany o wymiarach 450 x 600 cm, projektor multimedialny, wizualizer, sprzęt komputerowy, rejestrator DVD. Do dyspozycji jest również  pięć mikrofonów bezprzewodowych. Ponadto aula posiada klimatyzację oraz rolety zewnętrzne sterowane elektrycznie. Oświetlenie w auli jest sterowane elektronicznie (pięć scen tematycznych).   
 • Aulę Fioletową (Aula 0.13) - liczącą 418 miejsc, z czterema wejściami do niej - dwa wejścia z poziomu 0 i dwa wejścia z poziomu -1. Jest możliwość dostawienia do auli mównicy.
  Poza tym aula wyposażona jest w : ekran elektrycznie sterowany 375 x 500 cm, projektor multimedialny, wizualizer, sprzęt komputerowy oraz rejestrator DVD. Do dyspozycji jest pięć mikrofonów bezprzewodowych. Aula posiada klimatyzację. Oświetlenie w auli jest sterowane elektronicznie (pięć scen tematycznych).   
 • Aulę Zieloną (Aula 2.62) - liczącą 338 miejsc, z czterema wejściami do niej - dwa wejścia z poziomu 2 i dwa wejścia z poziomu 1. Jest możliwość dostawienia do auli  mównicy. Poza tym aula jest wyposażona w: ekran elektrycznie sterowany 375 x 500 cm, projektor multimedialny, wizualizer, sprzęt komputerowy oraz rejestrator DVD. Do dyspozycji jest pięć mikrofonów bezprzewodowych. Aula posiada klimatyzację. Oświetlenie w auli jest sterowane elektronicznie (pięć scen tematycznych).


   
 • Aulę Niebieską (Aula 2.63) - liczącą 216 miejsc, z czterema wejściami do niej - dwa z poziomu 2 i dwa z poziomu 1. Jest możliwość dostawienia do auli  mównicy.
  Poza tym aula jest wyposażona w: ekran elektrycznie sterowany 375 x 500 cm, projektor multimedialny, wizualizer, sprzęt komputerowy oraz rejestrator DVD. Do dyspozycji jest pięć mikrofonów bezprzewodowych. Aula posiada klimatyzację. Oświetlenie w auli jest sterowane elektronicznie (pięć scen tematycznych).   
 • Pięć mniejszych Auli (Aule 1.26, 1.27, 2.45, 2.46, 3.63) - liczące po 147 miejsc. Aule te usytuowane są na poziomach 1, 2 i 3. Każda z tych auli  posiada dwa wejścia z tego samego poziomu.
  Aule te wyposażone są w: ekran elektrycznie sterowany 153 x 200 cm, projektor multimedialny, wizualizer, sprzęt komputerowy oraz rejestrator DVD. Do dyspozycji są trzy mikrofony bezprzewodowe oraz dwa przewodowe.  Aule te posiadają klimatyzację. Oświetlenie w aulach jest sterowane elektronicznie (pięć scen tematycznych).


   
 • Salę Sądową (Sala 3.64) - liczącą 112 miejsc, z dwoma wejściami z poziomu 3. Sala jest wyposażona w stół sędziowski z fotelami, miejscem dla prokuratora, adwokata, świadka oraz miejsce izolowane (przeszklony boks) dla oskarżonego.
  Ponadto sala posiada ekran elektrycznie sterowany  o wymiarach 183 x 240 cm i jest wyposażona w projektor multimedialny, sprzęt komputerowy, rejestrator DVD. Do dyspozycji są trzy mikrofony bezprzewodowe oraz cztery przewodowe. Sala posiada klimatyzację. Oświetlenie w sali jest sterowane elektronicznie (pięć scen tematycznych).

   
 • Sala Rady Wydziału (Sala 0.14) -  liczącą 105 miejsc, z dwoma wejściami z poziomu 0. Sala wyposażona jest w ekran elektrycznie sterowany 153 x 200 cm, projektor multimedialny, wizualizer, sprzęt komputerowy, rejestrator DVD, 83 mikrofony przewodowe z panelami do głosowania. Sala posiada klimatyzację.

Kontakt w sprawie rezerwacji:
Zastępca Dyrektora Administracyjnego WPiA UŁ -
  Agnieszka Grącka
Tel. 42 635-46-01, 665-050-410
Mail: agnieszka.gracka@wpia.uni.lodz.pl­

Wydział Prawa i Administracji dysponuje również lokalami przeznaczonymi do wynajmu na cele działalności gospodarczej, znajdującymi się na parterze przy głównym wejściu do budynku.

 • Pomieszczenie o powierzchni 19.06 m2
 • Pomieszczenie o powierzchni 26.98 m2

Mile widziany jest np. sklepik z artykułami spożywczymi, papierniczymi itp.

Kontakt w sprawie wynajmu:
Zastępca Dyrektora Administracyjnego WPiA UŁ -  Agnieszka Grącka
Tel. 42 635-46-01, 665-050-410
Mail: agnieszka.gracka@wpia.uni.lodz.pl­