Studenckie Koło Naukowe Prawa Europejskiego

Napisz do nas na adres:
sknpe@wpia.uni.lodz.pl

Kontakt z Opiekunem SKNPE:

prof. nadzw. UŁ dr hab. Monika Namysłowska  mnamyslowska@wpia.uni.lodz.pl

• o nas

Studenckie Koło Naukowe Prawa Europejskiego (SKNPE) powstało z inicjatywy studentów przy Katedrze Prawa Europejskiego WPiA UŁ w 2005 r.

Opiekunem naukowym Koła jest prof. nadzw. UŁ dr hab. Monika Namysłowska, kierownik Zakładu Europejskiego Prawa Prywatnego w Katedrze Europejskiego Prawa Gospodarczego WPiA UŁ.

Celem SKNPE jest rozpowszechnianie wśród studentów wiedzy dotyczącej funkcjonowania Unii Europejskiej, a także omawianie zjawisk występujących na obszarze krajów członkowskich. Uczestnictwo w Kole Naukowym umożliwia studentom zdobywanie wiedzy i doświadczeń, które pozwolą w przyszłości na odnoszenie sukcesów zawodowych. Wierzymy, że dzięki naszej aktywności staniemy się ludźmi kompetentnymi i skutecznymi, a umiejętności, które nabywamy podczas konferencji, debat i innych spotkań, pozwolą nam zarówno z powodzeniem pracować w grupie jak i samodzielnie realizować ambitne projekty.

Wszystkich zainteresowanych działalnością w SKNPE serdecznie zapraszamy na nasze spotkania!

• struktura

Władze SKNPE w roku akademickim 2016/2017:

Prezes SKNPE UŁ:

Joanna Kubiak