Studenckie Koło Naukowe Prawa Międzynarodowego to dynamiczna społeczność pasjonatów, która nie tylko analizuje, lecz także debatuje nad najważniejszymi wyzwaniami współczesnego świata. Wraz z nami będziesz miał okazję zgłębiać zarówno teoretyczne podstawy, jak i praktyczne aspekty prawa międzynarodowego, popularyzując naukę i kształtując swoją świadomość. Organizujemy spotkania z ekspertami z różnych dziedzin, gdzie poruszamy tematy takie jak polityka międzynarodowa i kierujące nią zasady, regulacje i zasady prawa Unii Europejskiej, prawo traktatów, prawo konsularne i dyplomatyczne, prawa człowieka oraz status prawny przestrzeni kosmicznej. Dołącz do nas, aby włączyć się w dynamiczną wymianę myśli i razem budować lepszy, bardziej sprawiedliwy świat!

Opiekunowie:dr Tomasz Lachowski oraz dr Mateusz Piątkowski

Wszelkie informacje na temat działalności SKN, spotkań oraz organizowanych wydarzeń można znaleźć na Facebook'u oraz Linkedin'ie naszego Koła.

Jeden z efektów naszych działań, czyli udział w podcaście naszych Opiekunów znajdziecie tutaj

Kontakt: Zapraszamy do kontaktu z nami poprzez adres e-mail sknprawamiedzynarodowegoul@gmail.com oraz Facebook .