Weź udział w naborze na International Week: Future Leaders!

Do 30 maja 2024 r. trwa nabór na bezpłatny program International Week: Future Leaders realizowany na Hochschule RheinMain (Niemcy).

Międzynarodowy Tydzień Future Leaders odbędzie się w terminie 12-16 sierpnia 2024 r.

Międzynarodowy tydzień gromadzi studentów uniwersytetów na całym świecie oferując możliwość rozwijania cech przywódczych. Uczestnicy mogą spodziewać się nie tylko nauczania teorii i koncepcji przywództwa, lecz także indywidualnego podejścia do lepszego zrozumienia swojego unikalnego potencjału przywódczego. Program jest mocno zorientowany na rozwój osobisty i wymaga otwartości umysłu oraz gotowości do pracy nad sobą.

Lokalizacja: Campus Kurt-Schumacher-Ring, Wiesbaden, Niemcy, 20 min od lotniska we Frankrfurcie.
Punkty: 3 ECTS

Więcej informacji o programie oraz zasadach naboru na stronie.