Online Winter School: Cultural Human Rights in Contemporary World

Chcesz dowiedzieć się więcej o kulturowych prawach człowieka we współczesnym świecie?

Weź udziału w wirtualnej Szkole Zimowej Uniwersytetu Szczecińskiego "Winter School of Human Rights – Cultural Human Rights in Contemporary World" w dniach 27-29 lutego 2024 roku.

Udział w programie jest bezpłatny.
Zajęcia w ramach Winter School odbywają się za pośrednictwem MS Teams.
Uczestnicy otrzymają certyfikat potwierdzający uczestnictwo.

Agenda Winter School obejmuje następujące tematy:

1. Idea praw kulturowych w systemie praw człowieka,
  2. Ochrona praw kulturowych w uniwersalnym systemie prawa międzynarodowego, prawie konstytucyjnym i Unii Europejskiej,
  3. Warsztaty dotyczące orzecznictwa Trybunału Sprawiedliwości UE i Europejskiego Trybunału Praw Człowieka,
  4. Ochrona praw kulturowych migrantów i uchodźców.

Kurs przeznaczony jest dla studentów prawa, praktyków oraz profesjonalistów zainteresowanych poszerzeniem swojej wiedzy na temat praw człowieka. Więcej informacji oraz link do formularza rejestracyjnego na stronie wydarzenia.