Życzenia Wielkanocne

Kolegium Dziekańskie Wydziału Prawa i Administracji UŁ składa życzenia społeczności wydziału.

Drodzy Studenci, Doktoranci, Pracownicy i Absolwenci Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego,

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych pragnę złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia.

Czas Wielkanocy to okres refleksji, zadumy nad życiem, ale także radości i nadziei. Niech te święta przyniosą Państwu wiele ciepła, spokoju i odpoczynku. Życzę, abyście mogli spędzić ten czas w gronie najbliższych, w atmosferze miłości i życzliwości.

W imieniu całego Kolegium Dziekańskiego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego życzę Państwu zdrowych, pogodnych i radosnych Świąt Wielkanocnych!

Z poważaniem,

dr hab. Monika Bogucka-Felczak, prof. UŁ