Wpływ zielonej transformacji na warunki zatrudnienia w miejscu pracy

Miejsce konferencji: Online
Czas: 10 kwietnia 2024 (środa) 18:00 - 20:00

Zapraszamy na kolejne wydarzenie organizowane przez Centrum Nietypowych Stosunków Zatrudnienia WPIA UŁ i Studenckie Forum Naukowe Nietypowych Stosunków Zatrudnienia WPiA UŁ. Tematem webinarium naukowo-praktycznego będzie bardzo aktualna problematyka: Wpływ zielonej transformacji na warunki zatrudnienia w miejscu pracy.

Spotkanie odbędzie się w formule on-line na pośrednictwem aplikacji MS Teams w dniu 10 kwietnia o godz. 18.30.

Agenda webinarium:

• Referat główny nt. Ochrona środowiska w miejscu pracy z perspektywy zasad współżycia społecznego oraz praw człowieka wygłosi dr Michał Barański (Uniwersytet Śląski)
  • Dr Błażej Mądrzycki (Uniwersytet Śląski, wiceprzewodniczący OPZZ) wygłosi stanowisko organizacji związkowych
  • Rp. Robert Lisicki (Dyrektor departamentu pracy w Konfederacja Lewiatan) wygłosi stanowisko organizacji pracodawców
  • Dyskusja

Organizatorzy:

REJESTRACJA na wydarzenie.
Strona wydarzenia​​​​​​​ na Facebooku.

Szczegóły konferencji

Miejsce konferencji: Online