Zostań Mentorem w Programie ESN UŁ!

Masz ochotę współpracować z osobami studiującymi z całego świata, doskonalić języki obce i zdobyć nowe doświadczenia? Zgłoś się do Programu Mentor organizowanego przez ESN UŁ (Erasmus Student Network Uniwersytetu Łódzkiego) i wesprzyj studentów zagranicznych w ich pierwszych tygodniach pobytu w Polsce!

Nie zwlekaj – rekrutacja trwa

Jako Mentor pomożesz uczestnikom wymiany Erasmus+ odnaleźć się w nowym środowisku – od wspólnego odebrania z dworca, przez wsparcie w codziennych sprawach, po integrację i dobrą zabawę! Twoje zaangażowanie naprawdę robi różnicę. To nie tylko szansa na udział w międzynarodowej inicjatywie, ale też świetna okazja do rozwoju osobistego, zbudowania relacji i… dodania wartościowego punktu do CV! 

Co Cię czeka? 

Obowiązkowe szkolenie online (do wyboru w języku polskim lub angielskim) – terminy już w sierpniu: 

  • w języku angielskim: 21 oraz 26 sierpnia 
  • w języku polskim: 19 oraz 28 sierpnia 

Spotkanie integracyjne Mentorów we wrześniu. 

Dyżury w Welcome Point (22 września – 4 października), gdzie poznasz swojego podopiecznego i będziesz wspierać go w pierwszych krokach na UniLodz    

Dołącz do nas i zostań częścią wspólnoty, która wspiera i inspiruje!